13 Ekim 2011 Perşembe

OHA PEDER!

1.10.2011 

Erdoğan'a yalakalık bir milli spora dönüşme yolunda hızla ilerliyor. Gazeteci kılıklılar bu sporun en gedikli oyuncuları. Akif Beki gibi AKP'den direk beslenenleri saymıyoruz bile. Diline ve midesine güvenen utanmazların soyunması gerektiği bu spora son dönemlerde talip olanların sadece sayısı değil niteliği de değişim göstermekte.  

Dünya çapında sosyolog olarak lansmanı yapılan, ABD derin akademedyasının üyesi Şerif Mardin'in AKP'ye yalakalık yaptığı sözleri bu ülkede entellektüellik açısından bir dip noktaydı. (Bkz: Tayyip Erdoğan'a Şapka ÇIkartan Utanmaz Profesör") Daha sonra milyar dolarları olan koca koca adamların Erdoğan önünde leğen kemiklerine kadar eğildiğini gördük. Bunun ötesi olmaz diyorduk ki, yalakalık sporunda sahaya yeni bir oyuncu girdi ve bütün dengeleri aşağıdaki cümle ile altüst etti.

"Erdoğan'ı Bize Tanrı Gönderdi" 

 Bunu söyleyen Fener Rum Kilisenin Basın Sözcüsü Peder Dositheos Anağnostopulos.

OHA Peder! 


Mallarınıza, tarlalarınıza kavuştunuz, çil çil kira gelirleriniz artacak diye Tayyip Erdoğan'ı öve öve bitirememeyi anladık da , bu kadar da olmaz ki!

Size göre İsa'yı da Tanrı gönderdi.

Erdoğan'ı da Tanrı gönderdi...

"Baba, Oğul, Kutsal Ruh" gibi ne idüğü belirsiz Teslis kavramından dolayı kafanızın hayli karışık olduğunu biliyorduk da, bu kadar da karışık olduğunu tahmin edemiyorduk.

"İsa Tanrı mı değil mi?" tartışmaları sizi mezheplere bölen kadim tartışma konusu.

Bu durumda bir de Erdoğan "Kutsal Ruh mu, Baba mı, Oğul mu?" tartışması çıkarsa ne yapacaksınız? Bu arada sizin haminiz Yunanistan'ı ve sizi sevindirmek için "Ergenekon" çuvalına atılan ve dört senedir içeride olan , sizin gibi Hristiyan Sevgi Erenerol'un tanrısı ile sizinkisi farklı mı?

Tanrı'nın gönderdiği Erdoğan, sizi ihya ederken, Erenerol'u hapse mi atıyor? 

Erdoğan'I Tanrı gönderdiyse...

Biz de şeytanın piyangosundan çıkmadık...bizi de Tanrı gönderdi.

Sana yeni kira gelirleri kazandıramasak da Tanrı'nın bizim üzerimizden de sana bir mesajı var:

OHA PEDER! 


Açık İstihbarat 

(Açık İstihbarat : Fener Patrikhanesi basın sözcüsünün , Erdoğan'ı Tanrı'nın gönderdiğini düşünmeye başladığını belirten sözlerini içeren haberi okumak için tıklayın )


0 yorum:

Yorum Gönder

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Hostgator Discount Code