22 Ağustos 2011 Pazartesi

Cemaatin Şerbeti + Pentagon'un Fısıltısı = "Alparslan Arslan"

12.08.2011

Danıştay saldırısını gerçekleştiren Alparslan Arslan'ı "Ergenekon" duruşmalarında seyrettiğinizde içi boşaltılmış, beyni süngere çevrilmiş ve her türlü manipülasyona açık hale gelmiş özel imalat bir tetikçi ile karşı karşıya olduğunuzu görüyorsunuz. Bir tür post-modern Ali Ağca.

Tetikçi imalatı istihbarat servislerinin özel sanatıdır. Son yıllarda bu yolda özellikle beyin üzerinde ciddi etkilere sahip olan psikotropik ilaçlar sayesinde ciddi mesafeler kaydedildi. Bazı cemaatlerin ev toplantılarında servis edilen şerbetlerin içerisinde bu ilaçlara rastlandı ise hiç şaşırmayız. Ve şimdi özel tetikçi yaratma adına Pentagon'un da kullandığı yeni bir teknoloji ile karşı karşıyayız.

Amaç, bir insanın gerçek dünya ile algısını kopararak, kendisini ilahi mesajlar aldığını düşünen bir noktaya taşımak ve daha sonra da bu bulandırılmış zihne istenilen mesajları ileterek, o kişiyi bir tetikçiye dönüştürmek.

Danıştay cinayetinde de, Cumhuriyet gazetesine atılan bombalarda da ve ABD Konsolosluğuna yapılan saldırılarının da ortak bir özelliği vardı. Hepsinde de satır aralarında bir maddenin ismi geçti ama bugüne kadar kimse bunun üzerine gitmedi : "Cennet Kokusu"

Bir tetikçi sürüsü yetiştiren Hasan Sabbah'ın müritlerine "cenneti" vadedebilmesinin arkasında işte bu tarz özel formül psikotropik maddeler yatıyordu. Bundan koklayan , yapılan telkinlerle birlikte cennetteymiş hissine kapılıyor ve her türlü vaade, telkine açık hale geliyordu ve sonra da Allah yolunda şehit olacağı inancı ile kendini de feda edeceği suikastler gerçekleştiriyordu. .


Hasan Sabbah'ın yöntemi bugün bazı cemaatler bünyesinde uygulanıyor.

Cemaatin ev toplantısında Kuran-ı Kerim okunurken, herkes normal bir şekilde okumasını sürdürürken, şerbetine özel muamele yapılan müritin gerçeklikle ilişkisi kopmaya, gaipten sesler duymaya, kendisine ilahi bir mesaj iletildiğini zannetmeye başlar ve işte siz o müridi ondan sonra bir "dini büyüğün" yardımı ile kontrol altına almaya başlarsınız.

Bu nedenledir ki Alparslan Arslan'ların yanıbaşlarında her zaman bir "Salih Kunter" vardır.
O yüzden mutlaka bir şerbet veya sütlaç ikramı da vardır.

Gaipten ses duyan insanı ister çıldırtma noktasına getirebilirsiniz, isterseniz "Allah yolunda" güdersiniz.

Gaipten ses duyurma teknolojisinde yeni bir aşamaya gelindi ve Pentagon'un bunu kullanmaya başladığının net kanıtı da elimizde.

Aşağıdaki videoda, yeni teknoloji ve yaratıcı fikirlerin tartışıldığı TED konferanslarından birinde yapılan sunumu göreceksiniz. Sonuna kadar izleyin.

Sunumda sesi aynen ışık/lazer gibi sadece bir hedefe odaklayan bir teknolojiyi anlatılıyor ve sahnedeki cihazlarla da demosunu yapılıyor. Bu teknoloji sayesinde ses yayan cihazın 1 metre yanındaki kişi sesi duymazken, sesin hedeflendiği 1 mil ötedeki kişi sesi duyabiliyor. Konserlerden, arabalara ticari kullanım alanı sonsuz.

Bu teknolojinin bir dizi ticari kullanımı var yaratıcısını zengin eden ama asıl konuşmanın sonlarında bu zat Pentagon'un da bu teknolojiyi kullanmaya başladığını belirtiyor ve kitle kontrol maksadı dışında bir diğer kullanım alanını şöyle özetliyor :

"bu cihazla bir teröristin kulağına uzaktan fısıldayabilirsiniz"

Cemaatin şerbeti, Pentagon'un uzaktan fısıltı teknolojisi ile buluşunca tetikçi yaratmanın ne kadar kolaylaşacağını siz düşünün.

Dini telkinlerle şerbetlenmiş beyin, bir de uzaktan kulağına fısıldanan cümlerle iyice havaya sokulup ister kendine bomba bağlayıp patlatması , ister ise eline bir silah verilip istenilen hedefi vurması yönünde yönlendirilebilir.

Alparslan Arslan gibileri yaratmak eskiden çok ciddi, yorucu ve istihbarat servisleri açısından başarısı garanti olmayan süreçleri gerektirir.

Yeni tıbbi ve teknolojik gelişmeler artık bu işi kolaylaştırmış durumda.

Bu ülkeyi kaosa sürükleyip "Ergenekon" sürecini başlatanları bulma konusunda ciddi olan birileri varsa , cemaatlerin şerbetinden, "cennet kokusundan" sonra bir de bu teknolojiyi incelemesi gerekiyor.

Sesin nasıl silahlaştırılabileceğini açıkca ortaya koyan aşağıdaki videoyu bu bağlamda özellikle tavsiye ediyoruz.

Açık İstihbarat


Kaynak: http://www.acikistihbarat.com/Haberler.asp?haber=96940 yorum:

Yorum Gönder

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Hostgator Discount Code