4 Nisan 2011 Pazartesi

O FOTOĞRAF VE 4 SORU

Başbakan terörün yuvasına gitti, Türkiye 3 gün sonra bir şehit daha verdi

1-Zeynel’i şehit eden
hainler nereden geldi?
Cevap: Kandil’deki
terör kampından...

2-Teröristlerin yatağı
Kandil nerede?
Cevap: Irak’ın
kuzeyinde...

3-Kuzey Irak kimin
kontrolü altında?
Cevap: “Başkan”
Mesud Barzani’nin...

4-Peki, Barzani
ne yapıyor?
Cevap: Erdoğan ile türkü söylüyor...


Burası Yemen’dir...
BaŞbakan Tayyip Erdoğan’ın “Teröre yataklık ediyor” dediği Mesud Barzani’ye resmi konuk olduğu Erbil ziyaretinin ardından Türkiye yine bir şehit haberiyle sarsıldı. Geziden geriye ise Erdoğan ve Barzani’nin Yemen türküsüne eşlik etmesi kaldı.

Piyanodan bağlamaya...
Barzanİ-Erdoğan zirvesi baş başa sürerken, heyette yer alan Bakan Çağlayan, salondakilere piyanoyla birkaç şarkı çaldı. Kuzey Irak’taki Türk konseri Başbakanlık Başmüşaviri İbrahim Kalın’ın 2 lidere bağlamayla çaldığı Yemen türküsüyle sürdü.

Önce türkü, sonra şehit
Erdoğan’ın Erbil ziyaretinde Barzani ile karşılıklı Yemen türküsünü söylemesinden 3 gün sonra Kandil’den gelen teröristlerin açtığı ateşle bir askerimiz şehit oldu.

Başbakan Tayyip Erdoğan’ın “Teröre yataklık ediyor” dediği Mesud Barzani’ye resmi konuk olduğu Erbil ziyaretinin ardından Türkiye yine bir şehit haberiyle sarsıldı. Geziden geriye ise Erdoğan ve Barzani’nin Yemen türküsüne eşlik etmesi kaldı. Erdoğan’ın, Irak’ın kuzeyindeki kukla devlete yaptığı ziyaretten 3 gün sonra Osmaniye’nin Hasanbeyli ilçesinde çıkan çatışmada bir askerimiz şehit oldu, 5 askerimiz de yaralandı. Alınan bilgiye göre, Hasanbeyli ilçesine bağlı Kaypak köyü yakınlarında, güvenlik güçlerinin geçişi sırasına yola döşenen mayının patlatılması sonucu çıkan çatışmada ağır yaralanan Zeynel Kapucu kaldırıldığı Osmaniye Devlet Hastanesi’ndeki müdahalelere rağmen sabaha karşı hayatını kaybetti. Kapucu ile birlikte yaralanarak hastaneye kaldırılan Uzman Çavuş Abiter Çiçekçi ile erler Nihat Çağlar, Sunay İnanır, Yunus Uyuktaş ve Aykut Akpınar’ın Osmaniye Devlet Hastanesi’ndeki tedavilerinin sürdüğü bildirildi.

İl Jandarma’da tören
Osmaniye’nin Hasanbeyli ilçesinde teröristlerle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede şehit olan Jandarma Er Zeynel Kapucu’nun cenazesi toprağa verildi. Zeynel Kapucu için ilk tören Osmaniye İl Jandarma Komutanlığı’nda düzenlendi. Törene, İçişleri Bakanı Osman Güneş, Osmaniye Valisi Celalettin Cerrah, Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, Emniyet Genel Müdür vekili M. Bahrettin Demirer, Jandarma Hareket Başkanı Tümgeneral Hüseyin Güçlü, Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Ali Lapanta, Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanı Ömer Altıparmak, Emniyet Genel Müdürlüğü Güvenlik Dairesi Başkanı İbrahim Baş, kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri ve siyasi parti temsilcileri katıldı. Şehit Kapucu’nun cenazesi, daha sonra ambulansla Adana’daki 10. Tanker Üs Komutanlığı’na, oradan da uçakla memleketi Muğla Milas’a gönderildi.

Yemen türküsünü söylemişlerdi
Barzani-Erdoğan zirvesi sırasında
Başbakanlık Başmüşaviri İbrahim Kalın
2 lidere bağlamayla Yemen türküsünü
çalmış, Barzani ve Erdoğan da türküye eşlik etmişti.02/04/2011 - 23:04:38 / YENİÇAĞ GZT.

1 yorum:

Semra Özden dedi ki...

Değerli blog kullanıcısı sitenizdeki paylaşımlarınızla bize çok yardımcı oldunuz Güvenlik kameraları olarak başarılarınızın devamını diler teşekkür ederiz.

Yorum Gönder

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Hostgator Discount Code